Potešilo nás
11. január 2015

Dostali sme pekný email od jedného zákazníka. Vždy nás poteší keď si s niekym rozumieme.

Dobry den.

Jedneho dna, pocas cesty do prace som pocul v radiu (Slovensky rohlas) uputavku na rozhovor so slovenskym cokolatierom, ktory robi vybornu cokoladu, podla rad expertov z Kolumbie.

O nejaky cas neskor som natrafil na cokolady Lyra, ktore som kupil ako darcek na cerpacej stanici. Este o par mesiacov neskor som natrafil na cokoladu Lyra v jednom hoteli na Donovaloch. Vtedy mi prebleslo hlavou, ci to nahodou nie su produkty toho "cokolatiera z radia".

Vcera som si precital clanok o p. Styblovi v Katolickych Novinach a moja predtucha sa potvrdila :)

Chcel som sa len podelit o tento moj pribeh, pretoze ma zaujimaju taky ludia ako Vy.

Cenim si, ked niekto na Slovensku robi nieco poctivo a ako vidno, uznava to aj zahranicie (Great taste awards 2014).

Horku cokoladu s manzelkou milujeme a tu Vasu budeme od tejto chvile uprednostnovat. Len musim zistit, kde sa este da kupit okrem cerpacich stanic.

Prajem Vam vela uspechov a aj ked mozno nie som s Vami v nijakom suvise, som hrdy, ze mame na Slovensku produkciu spickovej cokolady (nie len distribuciu..).

Drzim palce a prajem vela napadov vo vymyslani receptov.

Bez nadsazky povazujem Vasu pracu za kusok umenia.

S pozdravom

Martin s manzlekou Petrou zo Sabinova..

Ďakujeme.

Deň čokolády sobota 2
26. október 2015
Čítať
Kolaudačná párty 10. Október 2014
12. október 2014

Ďakujeme všetkým aktérom a účastníkom našej kolaudačnej párty v nových priestoroch LYRA CHOCOLATE. Menovite: LOW RIDERS - za best music ever, HA Ľudovíta Wintera - za najsamlepší catering, našim dodávateľom z rôznych častí sveta, odberateľom a všetkým, ktorí nám pomáhali a prišli nás podporiť a pozrieť. Dúfame, že všetci boli spokojní aspoň tak, ako my. ĎAKUJEME

Čítať