LYRA - ZMRZLYRA
21. máj 2018
A je to tu!

Vidíme, že sa Vám naša  "ZmrzLYRA" páči a že Vám neskutočne chutí. Vyrábame ju z tých najkvalitnejších čokolád a ovocia. Pridávame u nás vyrobené orieškové pasty, čerstvo pražené oriešky, alternatívny cukor a myslíme aj na tých ktorí preferujú bezmliečne verzie zmrzlín. Ovocné zmrzliny sme sa rozhodli vyrábať z čerstvého ovocia. Takže napríklad v našej jahodovej nájdete 60 % jahod. Ako za starých čias!!!

Aby ste neboli ukratení ani o naše čokolády, v našej novootvorenej predajni si možete kúpiť aj celý sortiment nami vyrábaných čokolád. Máte možnosť ochutnať z toho čo sa u nás "varí".

Tešíme sa na vašu návštevu!!!


PS: reakcia chalanov čo si cez víkend odskočili na bicykli na ZmrzLYRU. "Ty počúvaj, tá je dobrá! Príliš dobrá. Zjedzme a ešte si dáme."

Ďakujeme!
Čokoláda je o rozdávaní radosti
29. september 2014

Dnes sme mali u nás veľmi vzácnu návštevu. Prišiel Karlik s umpalumpami -http://www.tanecnistudiolight.cz/ Úžasná partia deciek perfektná nálada a oduševnenie nám spravili príjemný nedelný zážitok. ČOKOLÁDA JE AJ O ROZDÁVANÍ RADOSTI:) Dúfam, že čoskoro Vás budeme môcť pozvať na ich vystúpenie Karlik alebo aspoň priniesť úryvky z predstavenia. ĎAKUJEME

Čítať
stylemagazin.cz - V Letňanech rozkvetla čokoládová zahrada
9. október 2015
Nejen úchvatný zážitek čekal návštěvníky, kteří přišli k veletržnímu stánku s čokoládou LYRA, ale i nové chutě. Unikátní čokoládová zahrada rozkvetla v rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTELv pražských Letňanech
Čítať