Pozvánka na tlačovú konferenciu k uvedeniu LYRA GALLERY - blockchainovej čokolády do predaja
22. október 2019

Od zberu kakaových bôbov na rodinnej farme v Kolumbii, cez ich starostlivé praženie, až po plavbu čokoládových blokov po mori a primiešanie lieskových orieškov do rozpustenej čokolády u nás vo firme budete môcť sledovať zrod tabuľky LYRA GALLERY, ktorú držíte vo svojich rukách.

Ako prví sme sa pre Vás rozhodli odhaliť zákulisie prostredníctvom technológie BLOCKCHAIN, ktorá dokumentuje čas a miesto každej výrobnej operácie. Každá tabuľka čokolády má svoj kód, za ktorým sa ukrýva jedinečný príbeh jej vzniku.

Budete môcť vystopovať jej zrodenie a dospievanie, aby ste sa naplno oddali vychutnávaniu prírodných surovín a zručnej práce, z ktorej veľká časť prebehla v Kolumbii.

Každá tabuľka podporila sociálne projekty na celej svojej trase, aby sme boli čo najférovejší ku všetkým, čo prispeli k jej vzniku. S dôsledným dodržaním našich receptúr, s férovým delením odmeny za ktorú ste ju prevzali do svojich rúk.

Psúďte sami čo všetko sa ukrýva za LYRA GALLERY tabuľkou čokolády, ktorú práve držíte v ruke...

stylemagazin.cz - V Letňanech rozkvetla čokoládová zahrada
9. október 2015
Nejen úchvatný zážitek čekal návštěvníky, kteří přišli k veletržnímu stánku s čokoládou LYRA, ale i nové chutě. Unikátní čokoládová zahrada rozkvetla v rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTELv pražských Letňanech
Čítať
novinky.cz - V Letňanech rozkvetla čokoládová zahrada
5. október 2015
Čokoládová zahrada rozkvetla na pražském veletrhu FOR GASTRO & HOTEL v Letňanech, který se konal od 1. do 4. října.
Čítať